Jiří Mádl
Malešice 23
375 01 Týn nad Vltavou
Tel.: 385 734 400
Fax: 385 734 266
Mobil: 603 244 521

E-mail: madl.jiri@quick.cz
 


Jednou z hlavních činností naší firmy je pokrývačství.

Každá dobrá střecha musí být bezpečná a spolehlivá, protože je ze všech částí domu nejvíce vystavena vnějším vlivům. Předpokladem je pečlivá příprava plánu, odborné pokrytí a zejména vhodný výběr střešní krytiny.

Pokrývačství


  TONDACH


- pálená taška vhodná pro novostavby i rekonstrukce a sanace. Optimální pro jakékoliv použití, pro všechny architektonické styly - od vesnického domku po zámek, od rodinného domu po kancelářské budovy, od nížin po horské oblasti.

  BRAMAC


- nabízí pro všechny typy šikmých střech ve všech nadmořských výškách šest modelů vysoce kvalitních střešních tašek v několika barvách:
Alpskou tašku s povrchem z kvalitního granulátu, Alpskou tašku classic, Moravskou tašku plus, Římskou tašku a Bobrovku.

  KM BETA


- betonová taška, která je mrazuvzdorná a výborně se hodí i do horských oblastí. Je vhodná pro novostavby i rekonstruované objekty bez vyšších estetických požadavků, pro budovy provozního a hospodářského charakteru. Pro stavby s vyššími estetickými nároky je vhodná krytina KM Beta s povrchovou úpravou (dvojitým akrylátovým nástřikem).

  IKO ŠINDEL

- v současné době bouřlivého rozvoje používání této střešní krytiny v naší zemi není možné si nevšimnout mnoha střech rodinných domků, chatek, zahradních altánů i honosných a okázalých sídel firem a institucí pokrytých různobarevnými šindeli, které tak zpestřují okolí mnohdy jednotvárné a beztvaré střechy.

  CEMBRIT


- je lehká a pevná vláknocementová střešní krytina s jednoduchou montáží, bez nároku na údržbu. Stabilizuje vnitřní vlhkost a teplotu. Odolává extrémním povětrnostním podmínkám. Vyniká příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou.

Nevíte pro jakou krytinu se rozhodnout? Rádi Vám s jejím výběrem poradíme... 

ELP studio